Hakkımızda

Halmer Tekstil

İLERİ TEKNOLOJİSİ İLE DEĞER KATIYOR.

2018 senesinde inşaatının temellerini attığımız baskı ve boya tesisimiz 2019 yılının mayıs ayında deneme üretimlerine başlamış ve Temmuz ayı itibariyle yeni teknoloji, sıfır tesis olarak kendini piyasaya tanıtmıştır.

Sektördeki faaliyetlerimiz ev tekstili ve baskı/boya tecrübelerimizle çok daha eskilere dayanmaktadır.

hızlı ve kaliteli üretim üzerine kurduğumuz tesisimiz, çevreye ve insan sağlığına son derece önem vererek dokuma kumaşa; ön-terbiye, düz boya, rotasyon baskı ve dijital baskı işlemlerini gerçekleştirmektedir. Üretimini ihracat ve iç piyasa olarak gerçekleştiren Halmer Tekstil, aylık 1.5 milyon metre üretim kapasitesiyle dış giyim ve ev tekstili sektöründe öncü firmalara hizmet vermektedir.

Parkurumuzda yer alan makinalarımız: 2 adet dijital baskı(MS-JP7)- 100,000 metre/ay ;1 adet Rotasyon Baskı(REGGIANI 12 renk)- 1,200,000 metre/ay 1 adet Düz boya(KUSTERS): 800.000metre/ay

Tesisimizde boya ve kimyasallarımız otomasyon makinelerinde hazırlanmakta ve şablonlar son sistem lazer makinelerimizde çekilmektedir.

En önemli ilkelerimizden biri, tüm kaynakların verimli kullanımı, çevre kirliliğinin önlenmesi ve atık yönetiminin kalıcı hale getirilmesi için en uygun sistemleri kullanmaktır.

Müşteri odaklı üretim ve satış anlayışını benimseyen firmamız bu ilkeler doğrultusunda üretimin her basamağından, satış ve satış sonrası hizmetlere kadar her aşamayı müşteri istekleri doğrultusunda titizlikle kontrol etmekte ve yürütmektedir. Son teknoloji makinalarımızla ve kendi bünyemizdeki desen-şablon dairemizle gömleklik kumaş ve ev tekstili üretiminde yüksek kalite ve hızlı servis ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.